Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Mokronos Górny

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana przy lesie Mokronos Górny

Mokronos Górny,dolnośląskie

489 500 zł802 m² 610,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Mokronos Górny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w Mokronosie Górnym, na spokojnym osiedlu wśród domów wolnostojących. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Wrocławska

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 250 000 zł152,20 m² 8 212,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Deweloper | dom premium | zamknięte osiedle | mokronos górny Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 148 m , położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Mokronos Górny,dolnośląskie

350 000 zł3 000 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zmiana ceny dla pierwszej sprzedanej działki - nowa cena 350 000zł! Cena pozostałych działek - 525 000zł. Działki siedliskowe (1/2 do 1/9) o powierzchni 3000m2 każda w miejscowości Mokronos.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Mokronos Górny

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 390 000 zł148 m² 9 391,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

Nowoczesny bliźniak 148 m z ogrodem i garażem - zamknięte osiedle bez pcc | wysoki standard | świetna komunikacja Na sprzedaż przedstawiam wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom umeblowany, ul. Klonowa

Mokronos Górny,dolnośląskie

6 200 zł177,90 m² 34,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu przestronnego, komfortowego domu jednorodzinnego o powierzchni 177,8 m , zlokalizowanego w Mokronosie Górnym - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Mokronos Górny

Mokronos Górny,dolnośląskie

890 000 zł101 m² 8 812 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Prowizja - 0% pcc - 0% Na sprzedaż - nowoczesna szeregówka na kameralnym osiedlu w Smolcu. Marzysz o domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Mokronos Górny

Mokronos Górny,dolnośląskie

557 999 zł70 m² 7 971,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc i bez prowizji Możliwość zakupu przez obcokrajowców - bez konieczności uzyskania pozwolenia na zakup gruntu. Na sprzedaż nowoczesne mieszkania zlokalizowane w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Mokronos Górny

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 250 000 zł148 m² 8 445,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, al. Parocjowa

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 699 000 zł246,25 m² 6 899,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 350 m²

Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i zielonej okolicy Mokronosa Górnego, zaledwie 3 km od granic Wrocławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Mokronos Górny

Mokronos Górny,dolnośląskie

890 000 zł101 m² 8 812 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Mokronos Górny,dolnośląskie

2 349 000 zł220 m² 10 677,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o przemyślanym układzie i dużej, dojrzałej działce ze stawem hodowlanym. Nieruchomość położona jest przy cichej, bocznej ulicy Spacerowej w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

7 500 zł127 m² 59,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:263 m²

Opiekun oferty: sylwia Bednarska Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 3104902 ***dostępność od zaraz** (english version below) Serdecznie polecam do wynajęcia nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mokronos Górny +2 km

8 400 000 zł15 000 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu inwestycyjnego o powierzchni 1,5 ha, przeznaczona w planie miejscowym pod aktywność gospodarczą. Działka położona przy drodze asfaltowej, blisko węzła aow w Mokronosie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mokronos Górny +2 km

7 000 000 zł15 000 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1,5 ha z mpzp i pozwoleniem na budowę. Zabudowa szeregowa i bliźniacza, pum - 4.500 m2. Cały teren podzielony na docelowe działki, przy których są.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mokronos Górny +2 km

Dom, ul. Gwieździsta

Mokronos Dolny

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam! Nowoczesny dom 400 m idealny pod firmę lub do zamieszkania | Mokronos Dolny Do wynajęcia nowoczesny, przestronny dom o powierzchni ok. 400 m , położony w Mokronosie Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mokronos Górny +2 km

1 080 000 zł3 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową obejmująca działkę nr 100/1 o powierzchni 3000 m2 zlokalizowaną w Mokronosie Dolnym przy ul. Morelowej. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mokronos Górny +2 km

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Mokronos Dolny

1 449 000 zł159,70 m² 9 073,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Duży, dwupiętrowy dom w standardzie premium na strzeżonym osiedlu zamkniętym! W ofercie dostępny dom w wariancie A i wariancie B (rzuty w załączeniu) Domy różnią się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mokronos Górny +2 km

Rynek pierwotny

1 590 000 zł160 m² 9 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Skorzystaj z promocji cenowej Zadzwoń po szczegóły! Polecam Państwu do sprzedaży domy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mokronos Górny +2 km

Rynek pierwotny

1 449 000 zł159,70 m² 9 073,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Wyjątkowa okazja! Nowoczesny dom 159,70 m z pompą ciepła Taniej o 191 tys. zł! Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny), łączący nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mokronos Górny +2 km

Rynek pierwotny

1 449 000 zł159,71 m² 9 072,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Lokalizacja: cesarzowice - powiat wrocławski, gmina Kąty Wrocławskie. Miejscowość położona zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa, tuż za Mokronosem Dolnym. Zapewnia sprawny dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mokronos Górny +2 km

Rynek pierwotny

1 590 000 zł159,71 m² 9 955,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mokronos Górny +2 km

Rynek pierwotny

Dom, ul. Pogodna

Cesarzowice

1 449 000 zł159,70 m² 9 073,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:307 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 159,70 m , położony na działce 307,30 m . Nieruchomość pochodzi z rynku pierwotnego i jest oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mokronos Górny +2 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mokronos Górny

Mokronos Górny,dolnośląskie

489 500 zł802 m² 610,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mokronos Górny

Mokronos Górny,dolnośląskie

549 999 zł1 050 m² 523,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mokronos Górny działka mpzp/media /kanalizacja Polecamy dziłake Powierzchnia: 1047 m2. Wymiary: ok. 33x32 m. Dojazd drogą asfaltową i utwardzoną. Przy drodze świeżo zamontowane oświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 250 000 zł152 m² 8 212,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

English below Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu z segmentu premium położonego na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Wrocławskiej w Mokronosie Górnym miejsca gdzie luksus łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mokronos Górny

Mokronos Górny,dolnośląskie

489 000 zł1 585 m² 308,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1585 M2 - mokronos górny, gmina katy wrocławskie, przedmieście wrocławia, media miejskie Przedstawiam atrakcyjną, w pełni uzbrojona działka budowlana o powierzchni 1585m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Mokronos Górny,dolnośląskie

489 500 zł802 m² 610,35 zł/m²

 

 

 

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 490 000 zł152 m² 9 789,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Mokronos Górny,dolnośląskie

489 500 zł802 m² 610,35 zł/m²

 

 

 

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 250 000 zł113 m² 11 091,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni 112,70 m2 stojący na działce o pow. 304m2. Budynek posiada na piętrze 4 ustawne pokoje oraz dużą łazienkę. Na parterze wiatrołap, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Mokronos Górny,dolnośląskie

526 000 zł802 m² 655,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Mokronos Górny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w Mokronosie Górnym, na spokojnym osiedlu wśród domów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Klonowa

Mokronos Górny,dolnośląskie

6 000 zł178 m² 33,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę wynajmu przestronnego i komfortowego domu o powierzchni 177,8 m , położonego w Mokronosie Górnym - jednej z najbardziej cenionych, spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Klonowa

Mokronos Górny,dolnośląskie

6 000 zł178 m² 33,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu komfortowego i przestronnego domu o powierzchni 177,8 m , położonego w Mokronosie Górnym - jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Klonowa

Mokronos Górny,dolnośląskie

6 000 zł178 m² 33,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu komfortowego i przestronnego domu o powierzchni 177,8 m , położonego w Mokronosie Górnym - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji.